Kantory kryptowalut najbardziej widoczne w wyszukiwarce Google

Kantory kryptowalut Bitcoin

Internetowe kantory kryptowalut umożliwiają błyskawiczy zakup lub sprzedaż walut cyfrowych, głównie takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy Dash. Sprawdź, jakie strony umożliwiają handel kryptowalutami i z których warto skorzystać.

Kantor Bitcoin

Kantor kryptowalut dość popularny w sieci to KantorBitcoin.pl, w którym można kupić oraz sprzedać waluty cyfrowe. Co ważne, aby handlować kryptowalutami, w tym BTC, nie trzeba się tam rejestrować, przez co cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Ten kantor kryptowalut nie będzie również przechowywać twoich środków, trafią one bezpośrednio na portfel, który podasz, składając zamówienie. Dlatego jest to w pełni bezpieczny kantor, na dodatek strona posiada specjalne zabezpieczenia dające prywatność wszystkim twoim transakcją. KantorBitcoin.pl to również skarbnica wiedzy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kryptowalutami (ale nie tylko). Znajduje się tam mnóstwo poradników oraz aktualnych wiadomości na temat Bitcoina.

Kantor Bitcoin Tokeneo.cash

Tokeneo.cash to internetowy kantor wymiany walut i kryptowalut, w którym wymienisz je sprawnie i bez zbędnych formalności. Strona jest bardzo prosta w obsłudze, a dodatkowo chroniona przez zaawansowaną technologię zabezpieczającą, więc nie masz się o co martwić, dokonując transakcji. Podobnie jak w przypadku Kantoru Bitcoin, tutaj również twoje dane personalne nie są przechowywane.

FlyingAtom – kantor kryptowalut

FlyingAtom to między innymi serwis zajmujący się handlem cyfrowymi walutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin oraz Dash. Ponadto za pomocą tej strony możesz sprzedać lub zakupić złoto i diamenty za Bitcoin. FlyingAtom posiada również bitomaty w największych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy Łodzi. Firma od 2015 roku ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Złotej 59.

Kantor Bitcoin 4coins

Kolejny z kantorów kryptowalut dobrze widocznych w wyszukiwarce Google to 4coins. Jest to pierwszy polski serwis umożliwiający szybki zakup kryptowalut przez Internet. Na stronie 4coins możesz założyć darmowy portfel Bitcoin, w którym będziesz przechowywał swoje środki oraz szybko i sprawnie odbierał i wysyłał płatności.

Kantor Bitcoin

BitCantor – handel kryptowalutami

BitCantor to ekspresowy kantor kryptowalut Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Umożliwia on bezpieczne kupno i sprzedaż walut cyfrowych przez 24h. Na stronie można się również bezpłatnie zarejestrować, aby zwiększyć limit swojej pojedynczej transakcji do 10000 złotych. Do korzyści wynikających z założenia konta na BitCantor należy również lepszy kurs – około 0,5%. Firma posiada swoją siedzibę w Katowicach.

BitCan – internetowy kantor Bitcoin

Do popularnych kantorów kryptowalut należy także BitCan, który oferuje bezpieczny, szyfrowany portfel do przechowywania środków. Kantor działa w pełni legalnie, dostosowując procedury bezpieczeństwa do zmian w polskim prawie. Połączenie z serwerem jest tam szyfrowane, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo.

1 komentarz dla “Kantory kryptowalut najbardziej widoczne w wyszukiwarce Google

  1. Przyznam, że nie stosowałam nigdy ani jednego ze wspomnianych kantorów… wolę klasyczne aplikacje do inwestowania, które są prostsze w obsłudze. Dla początkującego gracza to bardzo dobre rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *