5 serwisów finansowych, w których porównasz kredyty, pożyczki

dłonie nad klawiaturą

Wybór kredytu lub pożyczki nie jest łatwy. Sprawę komplikuje fakt, że jest wiele ofert i zdecydowanie się na jedną konkretną, wymaga rzetelnego porównania, w celu znalezienia najkorzystniejszej finansowo propozycji. Na szczęście z pomocą przychodzą nam serwisy finansowe, w których w łatwy sposób można sprawdzić, która z propozycji banków i parabanków jest najlepsza. O jakich stronach mowa? Poznaj 5 serwisów finansowych, w których porównasz kredyty i pożyczki.

Porównywarka kredytów na blogbank.pl

Pierwszym z prezentowanych serwisów o tematyce finansowej, który pozwala na poznanie ofert banków i parabanków, jest blogbank.pl. Znajdziemy na nim rankingi, które umożliwiają szybkie i proste zestawienie propozycji od instytucji finansowych. Wystarczy podać potrzebną kwotę i okres spłaty zobowiązania, a porównywarka kredytów i pożyczek w serwisie blogbank.pl wyświetli najkorzystniejsze oferty.

Porównując RRSO podane w zestawieniu, mamy odpowiedź, która z opcji jest najtańsza. Taki ranking kredytów gotówkowych i porównywarka pożyczek pozabankowych pomaga w podjęciu decyzji. Na blogbank.pl możemy zestawić oferty banków i parabanków. Porównywarka kredytów gotówkowych prezentuje najważniejsze parametry zobowiązań: RRSO, oprocentowanie, prowizję, całkowitą kwotę do spłaty i wysokość miesięcznej raty. Ranking pożyczek gotówkowych dzięki porównaniu RRSO wskazuje, która z propozycji chwilówek będzie najlepsza.

Aby pomóc sobie w podjęciu ostatecznej decyzji, bezpośrednio na stronie można poznać więcej szczegółowych informacji o każdej z ofert. Co ważne, dzięki blogbank.pl po przekierowaniu możliwe jest bezpośrednie złożenie wniosku. Dzisiaj kredyt gotówkowy lub pożyczkę można wziąć bez wychodzenia z domu – bezpiecznie, choć szybko i całkowicie online.

Warto wiedzieć, że w serwisie znajdziemy nie tylko ranking pożyczek i porównywarkę kredytu, ale też porady, które pomagają w budowaniu świadomości ekonomicznej. Fachowe artykuły w przystępny sposób wyjaśniają czytelnikom, jak rozsądnie korzystać z kredytów gotówkowych i pożyczek ratalnych, a także pozostałych produktów, jakie oferują banki i instytucje pozabankowe.

Serwis finansowy bankier.pl

Bankier.pl jest kolejnym serwisem finansowym, który posiada porównywarkę pożyczek bankowych i kredytów gotówkowych. Ale to nie wszystkie możliwości, jakie daje. Na stronie znajduje się również porównywarka kredytów hipotecznych. Na bankier.pl znajdziemy również ranking kont osobistych. Jest on stale aktualizowany. Serwis o finansach pozwala poznać najlepsze konta bankowe, zarówno oferty na ROR, jak i rachunek dla dziecka, dla młodych czy dla firm. Na bankier.pl do dyspozycji internautów jest też kalkulator ubezpieczeń OC/AC. Widać więc, że autorzy serwisu stawiają na to, by pomóc w wyborze najkorzystniejszych ofert banków, parabanków i agencji ubezpieczeniowych. Rzetelne porównania i analizy, a także recenzje instrumentów finansowych tworzone przez redaktorów bankier.pl mają na celu pomoc w podjęciu jak najlepszych decyzji finansowych. Na stronie przeczytać można wiele poradników, które wprowadzają w świat finansów, w tym oczywiście w tematykę kredytów gotówkowych i hipotecznych, pożyczek pozabankowych, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

Porównywarka kredytów na stronie totalmoney.pl

Trzecim serwisem o tematyce finansowej, który musiał znaleźć się w naszym zestawieniu, jest Totalmoney.pl. Na stronie dostępna jest porównywarka pożyczek online. Pozwala na wybór najlepszej z ofert, jakie proponują instytucje pozabankowe. Gdy chce się wziąć kredyt gotówkowy ranking dostępny na totalmoney.pl może być punktem odniesienia do podjęcia decyzji, bowiem zestawia ze sobą najlepsze z nich. Do dyspozycji internautów jest też porównywarka kredytów konsolidacyjnych. Dzisiaj wielu z nas szuka sposobów na to, by ułatwić sobie spłacanie zobowiązań. Jeśli da się połączyć kilka kredytów w jeden, wówczas warto wybrać kredyt konsolidacyjny z głową. Na stronie jest też porównywarka kredytów samochodowych i hipotecznych. Z Totalmoney.pl również można wybrać ofertę na konto bankowe czy lokatę. Na stronie znajdziemy także zakładkę Porady, w której publikowane są poradniki o tematyce finansowej. Warto poszerzać swoją wiedzę, by świadomie korzystać z ofert banków i parabanków, a także zarządzać swoimi finansami.

Porównywarka pożyczek rankomat.pl

Strona rankomat.pl to klasyczna porównywarka pożyczek na raty, kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych i firmowych. Do dyspozycji internautów są intuicyjne narzędzia, które pomagają w poznaniu aktualnie najkorzystniejszych ofert bankowych według doradców tworzących serwis. Porównywarka szybkich pożyczek pozwala na wybór spośród bogatej oferty chwilówek. Kalkulatory służą poznaniu szczegółowych danych, np. o zdolności kredytowej. Nowoczesne porównywarki kredytów hipotecznych pomagają zorientować się, do których banków wnioskować o środki na dom lub mieszkanie.

Porady finansowe w serwisie 17banków.com

Zaoszczędzić czas i znacznie ułatwić sobie wybór kredytów i pożyczek pozwala również serwis 17Banków. To strona z przydatnymi poradnikami na temat finansów, ale i narzędziami, w tym kalkulatorami, które pomagają w porównaniu ofert banków i instytucji pozabankowych. Gdy chce się wziąć kredyt gotówkowy, porównywarka umożliwia szybkie i łatwe zestawienie ze sobą dostępnych propozycji. W jednym miejscu ma się dane z najpopularniejszych banków. Na stronie 17bankow.com jest też pożyczek gotówkowych ranking i porównywarka kredytów hipotecznych. Tego typu zestawienia znacznie przyspieszają proces wyboru konkretnej oferty, a dzięki możliwości złożenia wniosku online, można mieć pieniądze na koncie nawet tego samego dnia.

Choć na rynku do wyboru jest wiele ofert kredytów i pożyczek, można sobie ułatwić wybór. Nie trzeba poświęcać czasu na mozolne samodzielne porównywanie propozycji banków i parabanków. Jak widać z powyższej listy, dzisiaj do dyspozycji jest wiele serwisów finansowych, które ułatwiają podjęcie decyzji. Znajdujące się na nich porównywarki kredytów i pożyczek znacznie ułatwiają i przyspieszają wybór najlepszej oferty. Warto korzystać z tego typu narzędzi, zanim podejmie się decyzję i podpisze umowę, gdyż często nawet niewiele niższe RRSO pozwala w dłuższej perspektywie na ogromne oszczędności.

4 komentarze dla “5 serwisów finansowych, w których porównasz kredyty, pożyczki

  1. Dzięki za ten artykuł, fakycznie jest sporo rankingów, ale czasem trudno jest trafić na dobry. Money czy Bankier to instytucje same w sobie, myślę, że warto skorzystać:)

  2. Jeśli ktoś potrzebuje kredytu, to na pewno warto skorzystać z tych stron, przynajmniej na początku dają jakąś informację, która można się sugerować.

  3. A to ludzie szukają informacji ich ze sobą nie porównują? Przecież to podstawa! po to są różne porównywarki, kalkulatory żeby móc wybrać najlepszą opcję. Niektórzy to się chyba wczoraj urodzili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *